MRX5 - Przemysłowy Router (5 modułów)

MRX5 - Przemysłowy Router (5 modułów)

Seria MRX zapewnia najnowszą technologię, wysoką moc obliczeniową i elastyczność we wszystkich aspektach. W pełni modułowa koncepcja umożliwia reagowanie na nowe wymagania w dowolnym momencie. Dzięki temu korzystasz z optymalnego stosunku ceny do wydajności i długiej żywotności. Cokolwiek przyniesie przyszłość zawsze będziesz bezpieczny z kartami MRcards. Rozszerz swój MRX o wybrane moduły lub po prostu je zastąp jeśli to konieczne. Będziesz miał dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na wyciągnięcie ręki - a wszystko to przy zachowaniu opłacalności. Nie trzeba dodawać, że inne funkcjonalności kart MRcards mogą być opracowywane indywidualnie na życzenie klienta i sprawiają, że MRX jest wyjątkowym produktem w swojej kategorii. Seria MRX jest obecnie dostępna w trzech podstawowych wariantach: LAN, xDSL i LTE, a także w dwóch szerokościach obudowy: z trzema lub pięcioma szczelinami na karty rozszerzeń.

  • Do współpracy z sieciami i aplikacjami szerokopasmowymi
  • Obsługa dwóch APN z podziałem ruchu
  • Obsługa różnych lokalnych sieci IP
  • Zintegrowane środowisko Linux do obliczeń brzegowych (icom SmartBox)
  • Elastyczna administracja z menadżerem profili

Mogą cię zainteresować

Powiązane produkty

Wypożyczający
Kontakt do osoby dedykowanej do testów wypożyczanego sprzętu
Rejestracja projektu
Sposób dostawy
Warunki
Wypożyczający zobowiązuje się do przekazania ACTE Sp. z o.o. informacji na temat wyników testów wypożyczonego sprzętu. Oświadczam, że jestem pracownikiem firmy, na którą realizowane jest wypożyczenie oraz jestem upoważniony(a) do zaciągania zobowiązań w imieniu tej firmy i potwierdzam poprawność wpisanych danych.
Akceptuję powyższe warunki, upoważniając firmę ACTE Sp. z o.o. ul. Krańcowa 49 02-493 Warszawa do wystawienia faktury VAT bez podpisu.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.
Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.