GWR I362

GWR I362

Wersja 3G/HSPA+ rodziny niezawodnych, przemysłowych routerów GSM rodziny High Speed z obsługą 2 kart SIM o rozszerzonym: zakresie temperatur pracy, napięcia zasilania oraz dodatkowym portom RS232/422/485 i GPIO. Wyposażone w wyświetlacz LCD, opcjonalny modemem ADSL2+ i 1,2,4 lub 5 portów Ethernet oraz Wi-Fi. Zapewniają bezpieczne i redundantne połączenie do szybkiej sieci 3,75G oferując jednocześnie bardzo szeroką gamę protokołów komunikacyjnych, tuneli, opcji konfiguracji oraz opcji dostępowych. Routery posiadają także implementację ModbusRTU-to-ModbusTCP co ułatwia integrację z systemami typu SCADA.

  • HSPA+, opcjonalnie Wi-Fi i ADSL2+
  • Wyświetlacz LCD ułatwiający monotoring stanu urządzenia
  • 1, 2, 4 lub 5 portów Ethernet w tym WAN
  • Obługa 2 kart SIM różnych operatorów
  • Wsparcie dla VPN (GRE, IPsec i OpenVPN)

Powiązane produkty

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.