O nas

ACTE Sp. z o.o. istnieje na Polskim rynku od 1997 roku i od początku działalności należy do struktur skandynawskiej grupy kapitałowej Lagercrantz AB z siedzibą w Sztokholmie.

Strategią ACTE jest tworzenie wartości dodanej poprzez dostarczanie produktów od wyspecjalizowanych dostawców do klientów biznesowych. Naszym celem jest utrzymywanie silnej pozycji wyspecjalizowanego, niszowego dostawcy będącego w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Model biznesowy zakłada zajęcie przez ACTE pozycji dystrybutora wartości dodanej (VAD – value added distributor) dostarczającego zaawansowane oraz dostosowane do wymagań klienta: komponenty - moduły, urządzenia lub systemy. Wysoka wartość dodana dostępna jest na każdym etapie współpracy i jest rozumiana jako: kompleksowa wiedza biznesowa i projektowa na temat rozwiązań rynkowych, zaawansowane wsparcie techniczne, kompleksowa obsługa logistyczna, badania i rozwój (R&D) jak również wsparcie finansowe dla projektów a nawet możliwość tworzenia nowych kanałów handlowych za pośrednictwem grupy Lagercrantz AB.

Swoją ofertę budujemy w ramach strategicznych linii biznesowych, którymi są:

Dostawców wybieramy pod względem komplementarności produktów, potwierdzonej jakości jak również szeroko rozumianej etyki biznesowej. W naszym portfolio można znaleźć globalne korporacje specjalizujące się w danej dziedzinie, jak również mniejsze firmy z innowacyjnym know-how. Ważną pozycję w naszej ofercie zajmują producenci należący do grupy kapitałowej Lagercrantz.

Zapraszamy do współpracy!!!

W Acte zawsze pracujemy na konkretnych projektach wdrożeniowych, dlatego staramy się dla naszych Klientów być możliwie największym wsparciem. Chcemy być dla Was „zewnętrznym Project Managerem”, który rozumie cele biznesowe współpracy jak również skupia wokół siebie specjalistów w danej dziedzinie (nasi Dostawcy). Zawsze staramy się poznać Wasze potrzeby aby dostarczyć wysoką wartość dodaną.

Zapraszamy do współpracy!!!

Pragniemy wspierać rozwój biznesu naszych Klientów poprzez budowanie aktualnej i atrakcyjnej oferty produktowej z dużą wartością dodaną. Dzięki temu budujemy silną pozycję rynkową marki ACTE zdywersyfikowaną na trzy linie biznesowe. Silna pozycja w ACTE w Polsce wyróżnia nasz region jako jeden ze strategicznych dla grupy kapitałowej Lagercrantz.

Zapraszamy do współpracy!!!

Jako dystrybutor VAD obsługujemy wyłącznie klientów B2B, z którymi możemy nawiązać długofalowe relacje i którzy są w stanie zbudować unikalną wartość dla klienta końcowego/użytkownika. Ze względu na fakt, że nasze produkty wymagają kompetencji związanych z integracją konkretnych technologii a projekty trwają od 6mcy do kilku lat staramy się dobierać partnerów biznesowych o odpowiednim potencjale. Przez wszystkie lata obecności na rynku nasze projekty skupiały się i są prowadzone głównie we współpracy z: Producentami OEM oraz Integratorami Systemów. Ważnym ogniwem korzystającym z naszych produktów są również dostawcy usług tacy jak: producenci kontraktowi elektroniki (EMS), operatorzy telekomunikacyjni (GSM/ISP), operatorzy bankomatów, agenci rozliczeniowi, firmy wykonawcze czy biura projektowe. Oczywiście w pewnych projektach współpracujemy również z innymi dystrybutorami i hurtowniami a nawet z reselerami.

Zapraszamy do współpracy!!!

Lagercrantz jest grupą technologiczną, która oferuje wiodące w świecie, tworzące wartość technologie, używając własnych produktów lub produktów wiodących dostawców. Grupa składa się z około 40 firm, z których każda koncentruje się na konkretnym, niszowym rynku. Wysoka wartość wytworzona jest wspólna dla wszystkich spółek zależnych, łącznie z wysokim stopniem dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb klienta, wsparcia, serwisu i innych usług.

Lagercrantz działa w siedmiu krajach w Europie i Chinach. Grupa zatrudnia ponad 1100 pracowników, mając przychody w wysokości około 2,8 mld SEK. Akcje Spółki notowane są na giełdzie NASDAQ OMX w Sztokholmie od 2001 roku.