GWR 402HSW

GWR 402HSW

Wersja 4G/LTE rodziny niezawodnych, przemysłowych routerów GSM rodziny High Speed z obsługą 2 kart SIM oraz opcjonalnym Wi-Fi oferująca prekości transmisji do 100Mbps. Platforma oparta o wydajny procesor ARM Cortex-A8 zapewnia bezawaryjną komfortową pracę. Urządzenie obsługuje bardzo szeroką gamę protokołów komunikacyjnych, tuneli, opcji konfiguracji oraz opcji dostępowych. Routery posiadają także port RS232 i USB z implementacją ModbusRTU-to-ModbusTCP co ułatwia integrację z systemami typu SCADA

  • LTE z fallback do HSPA+, opcjonalnie Wi-Fi
  • Kilka opcji failover
  • Obługa 2 kart SIM różnych operatorów
  • Wsparcie dla VPN (GRE, IPsec i OpenVPN)
  • Rozbudowane CLI dla integratora

Powiązane produkty

Wypożyczający
Kontakt do osoby dedykowanej do testów wypożyczanego sprzętu
Rejestracja projektu
Sposób dostawy
Warunki
Wypożyczający zobowiązuje się do przekazania ACTE Sp. z o.o. informacji na temat wyników testów wypożyczonego sprzętu. Oświadczam, że jestem pracownikiem firmy, na którą realizowane jest wypożyczenie oraz jestem upoważniony(a) do zaciągania zobowiązań w imieniu tej firmy i potwierdzam poprawność wpisanych danych.
Akceptuję powyższe warunki, upoważniając firmę ACTE Sp. z o.o. ul. Krańcowa 49 02-493 Warszawa do wystawienia faktury VAT bez podpisu.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.
Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.