IMON-U300 Przemysłowy monitor awarii 3G

IMON-U300 Przemysłowy monitor awarii 3G

IMON-U300 to zaawansowany router 3G do monitorowania sterowników Siemens LOGO! ™ i urządzeń wyposażonych w interfejs Modbus TCP/RTU. Monitorowane wartości stanu mogą wyzwalać akcje za pomocą konfigurowalnych, logicznych kombinacji dowolnie wybranych elementów. Przykładami tego są uruchamianie i zatrzymywanie sterowania, przełączanie wyjść lub automatyczne wysyłanie wstępnie zdefiniowanych wiadomości SMS lub e-mail z aktualnymi wartościami statusu. Zintegrowany serwer www służy do konfigurowania i wyświetlania statusu wybranych wartości i rejestrów - również za pomocą zdalnego dostępu. IMON-U300 jest gotowy do korzystania z bezpiecznego połączenia VPN za pośrednictwem platformy icom Connectivity Suite - VPN. Platforma zapewnia bezpłatny dostęp do interfejsu www oraz urządzeń lokalnych pracujących w różnych sieciach. Wbudowane system Linux jest dostępny dla użytkownika w bezpiecznym środowisku "piaskownicy" (Insys Sandbox), z przestrzenią pamięci o pojemności 150 MB dla własnych aplikacji, takich jak rejestracja i ocena danych, konwersja protokołów i proste zadania kontrolne.

  • Monitor awarii 3G z funkcją VPN
  • Monitorowanie wejść/wyjść i urządzeń Siemens LOGO! i Modbus TCP/RTU
  • Alarmowanie za pomocą wiadomości SMS i e-mail
  • 1 interfejs LAN oraz 2 interfejsy szeregowe (RS232/RS485)
  • Łatwa integracja z platformą Insys Connectivity Suite

Mogą cię zainteresować

Powiązane produkty

Wypożyczający
Kontakt do osoby dedykowanej do testów wypożyczanego sprzętu
Rejestracja projektu
Sposób dostawy
Warunki
Wypożyczający zobowiązuje się do przekazania ACTE Sp. z o.o. informacji na temat wyników testów wypożyczonego sprzętu. Oświadczam, że jestem pracownikiem firmy, na którą realizowane jest wypożyczenie oraz jestem upoważniony(a) do zaciągania zobowiązań w imieniu tej firmy i potwierdzam poprawność wpisanych danych.
Akceptuję powyższe warunki, upoważniając firmę ACTE Sp. z o.o. ul. Krańcowa 49 02-493 Warszawa do wystawienia faktury VAT bez podpisu.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.
Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.