Nordic ID Sampo

Nordic ID Sampo

Rodzina Nordic ID Sampo to linia produktów wysokiej jakości mająca zastosowanie w wielu aplikacjach RFID. Czytniki te są przeznaczone do zaspokajania potrzeb w obszarze punktów sprzedaży, śledzenia obiegu dokumentów, kontroli dostępu, inteligentnych półek, zarządzania stanami magazynowymi oraz jako stacja do programowania tagów. Zasięg odczytu Nordic ID Sampo można regulować od kilku centymetrów do nawet 7-8 metrów. Funkcjonalność ta sprawia, że Nordic ID Sampo ma zastosowanie w ogromnej liczbie aplikacji. Wraz z rodziną terminali mobilnych Nordic ID seria Nordic ID Sampo stanowi kompletne rozwiązanie sprzętowe RFID do wszystkich celów.

  • UHF
  • Regulowany zasięg odczytu
  • Programator tagów

Mogą cię zainteresować

Powiązane produkty

Wypożyczający
Kontakt do osoby dedykowanej do testów wypożyczanego sprzętu
Rejestracja projektu
Sposób dostawy
Warunki
Wypożyczający zobowiązuje się do przekazania ACTE Sp. z o.o. informacji na temat wyników testów wypożyczonego sprzętu. Oświadczam, że jestem pracownikiem firmy, na którą realizowane jest wypożyczenie oraz jestem upoważniony(a) do zaciągania zobowiązań w imieniu tej firmy i potwierdzam poprawność wpisanych danych.
Akceptuję powyższe warunki, upoważniając firmę ACTE Sp. z o.o. ul. Krańcowa 49 02-493 Warszawa do wystawienia faktury VAT bez podpisu.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.
Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.