Nordic ID AR85

Nordic ID AR85

Nordic ID AR85 (Area Reader) to nowa generacja odnoszącego ogromny sukces modelu AR55. Zintegrowana antena umożliwia zaprogramowanie do 8 stref odczytu (rozeta) tagów RFID w technologii UHF. Oparte na module Nordic NUR2-1W rozwiązanie zapewnia pokrycie i możliwość odczytu na obszarze o powierzchni dochodzącej do 120 metrów kwadratowych zapewniając możliwość odczytu do 1000 tagów/s. Dzięki zintegrowanemu komputerowi AR85 umożliwia instalację i obsługę rozmaitych aplikacji. Nordic ID AR85 to doskonałe i niezwykle wydajne rozwiązanie do monitoringu i odczytu w technologii RFID w aplikacjach wewnątrzbudynkowych.

  • Maksymalna czułość do -81dBm
  • Moc radiowa 33 dbm (2 W)
  • Wbudowane CPU 1,2 GHz 64-bit Quad-Core Cortex-A53; 1 GB RAM; 4 GB Flash; embeded Linux OS.
  • USB, GPIO x 4, LAN, WLAN, złącza antenowe SMA x 2,4 programowalne LED
  • Opcjonalnie dostępne: komunikacja 3G/2G, PoE.

Mogą cię zainteresować

Powiązane produkty

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.