HA102

HA102

HA102 to najmniejszy jednocelowy superkondesator przeznaczony do pracy we wszelkiego rodzaju urządzeniach z impulsowym poborem prądu zasilanymi z baterii, akumulatorów, źródeł "energy harvesting", lub przetwornic o ograniczonej wydajności. Idealny dla zastosowań o dużej skali integracji, gdzie miejsce na płytce PCB jest ograniczone. HA102 todealny model dla aplikacji transmisji bezprzewodowej pracujący z napięciem do 2,75V (np. beacony). Typowe działania superkondesatorów to: impulsowe dostarczenie dużej ilości energii, wygładzanie pików, izolazja fluktuacji źródła, aplikacje o szybkim łądowaniu i rozładowaniu

  • Rodzina HA - 2,75V, -40+85°C, 20.0 x 18.0mm, 160-800mF
  • Duża pojemność - 240 mF
  • Niska Rezystancja szeregowa - 70 mOhm
  • Idealny dla aplikacji mobilnych - beacony

Mogą cię zainteresować

Powiązane produkty

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.