Thunderbolt® E GPS Disciplined Clock

Thunderbolt® E GPS Disciplined Clock

Trimble® Thunderbolt® E GPS Disciplined Clock to produkt do synchronizacji GPS przeznaczony dla infrastruktury bezprzewodowej. Piąta generacja zegara GPS łączy 12 kanałowy odbiornik GPS, obwód sterujący i wysokiej jakości DOCXO na jednej płytce, dostarczając dużą integralność i wiarygodność przy niewielkich wymiarach i niskim koszcie. Wysoki stopień integracji powoduje, że jest to idealne rozwiązanie dla aplikacji przemysłu bezprzewodowego. Jednym z zastosowań jest synchronizacja infrastruktury pozycjonującej E911 i zmaksymalizowanie przepustowości lokalnej pętli bezprzewodowej. Architektura jest porównywalna do obecnie używanych systemów utrzymania wymagających specyfikacji CDMA. Stawia to Thunderbolt E GPS jako naturalny produkt dla zegarów CDMA i cyfrowego standardu dla sieci komórkowych.

  • Stabilne wyjścia 10MHz i 1PPS
  • Połączenie odbiornika GPS i DOCXO na jednej płytce
  • Produkt wysokiej wydajsnoci i w przystępnej cenie

Mogą cię zainteresować

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.