BD930

BD930

BD930 wspiera 3 nośne GPS oraz GLONASS oraz dwie częstotliwości BeiDou i Gallileo. BD930 jest w stanie wykorzystać dodatkowe sygnały z wielu satelit co zapewnia najszybsze i najbardziej niezawodne RTK dla pozycjonowania z dokładnością 1-2 cm. Dla aplikacji nie wymagających tak dokładnej lokalizacji zapewniony jest zaawansowany silnik filtrów PVT Kalmana dostarczający wysoką dokładność GNSS, DGNSS dla najtrudniejszych środowisk miejskich kanionów. Moduł występuje w wielu opcjach konfiguracji, od autonomicznego GPS L1 do czterokonstelacyjnego, trzyczęstotliwościowego RTK. Dodaktowe funkcjonalności można zakupić i updatować po wpisaniu hasła.

  • 220 kanałów wielokonstelacyjnego GNSS
  • Wsparcie dla GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo
  • Centymetrowa dokładność pozycjonowania
  • Wsparcie FDE i RAIM
  • Zaawansowany system PVT filtrów Kalmana

Mogą cię zainteresować

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.