E224 4G

E224 4G

Router pracujący w technologii LTE kat.4. Jest doskonałym rozwiązaniem do zapewnieniena trwałej i nieprzerwanej łączności wszędzie tam gdzie stabilność połaczenia traktowana jest jako najwyższy priorytet (watchdog). Bezpieczeństwo przesyłanych danych zapewniają połączenia tunelowe w protokołach: PPTP, L2TP, Open VPN, GRE and IPsec. Zarządzanie: Web-based user interface, set-up wizard, console log viewer, save/load configuration, NTP, SMS/OTA, TR-069 capable Wbudowana pamięć Flash - 64 MB Podtrzymanie po zaniku napięcia do 2 min. Wymiary bez złącz: 61.25 x 85.75 x 24.5 mm. Waga 165 g.Zasilanie: 10,8 - 60 V DC.

  • wbydowany GLONASS lub Beidou
  • Fallback: 3G.
  • Redundantność: Ethernet, sieci komórkowe, WiFi
  • Interfejsy: LAN, RS-485, WiFi (klient, access point)
  • Serwery: DHCP, ststic routing, port-forwarding, traffic routing, static/dynamic DNS, DNS proxy, NAT, STP

Mogą cię zainteresować

Powiązane produkty

Wypożyczający
Kontakt do osoby dedykowanej do testów wypożyczanego sprzętu
Rejestracja projektu
Sposób dostawy
Warunki
Wypożyczający zobowiązuje się do przekazania ACTE Sp. z o.o. informacji na temat wyników testów wypożyczonego sprzętu. Oświadczam, że jestem pracownikiem firmy, na którą realizowane jest wypożyczenie oraz jestem upoważniony(a) do zaciągania zobowiązań w imieniu tej firmy i potwierdzam poprawność wpisanych danych.
Akceptuję powyższe warunki, upoważniając firmę ACTE Sp. z o.o. ul. Krańcowa 49 02-493 Warszawa do wystawienia faktury VAT bez podpisu.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.
Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.