Końcówki i złączki rurowe Cu

Końcówki i złączki rurowe Cu

Końcówki i złączki rurowe miedziane do przewodów Cu o przekroju od 0,75 mm² do 1000 mm² wykonane są z miedzi 99,9%. Elpress jest producentem standardowych końcówek rurowych (typ KR / KRF / KRD / KRT), złączek kablowych (typu KS / KSF / KSD / KST) i złączek typu C, ale oferuje również wykonania niestandardowe, na specjalne życzenie klienta. System Elpress ma zastosowanie do przewodów wielodrutowych zgodnie z IEC 60228 klasa 2 i elastycznych przewodów zgodnie z IEC 60228 klasa 5 i 6. Końcówki kablowe (KR / KRF / KRD) służą głównie do podłączenia urządzeń do szyn zbiorczych. Złączki kablowe (KS / KSF / KSD) stosowane są przede wszystkim do połączenia żył miedzianych podczas montażu kabli. Złączki typu C służą do rozgałęziania lub połączeń krzyżowych głównie przewodów uziemiających. Standardowe końcówki i złączki kablowe Cu typu KRF i KSF spełniają wymagania norm UL. Natomiast typy : KR / KS, KRF / KSF są zgodne z normami DNV dotyczącymi klasyfikacji statków i normami offshore Det Norske Veritas. Produkty te są zatwierdzone do instalacji na statkach i na mobilnych jednostkach typu "offshore". W standardowym asortymencie znajdują się końcówki rurowe z jednym lub dwoma otworami, proste lub z kątem 45 ° i 90 ° oraz końcówki z wymiarami wg DIN 46235. Zazwyczaj wymagane jest jedno zagniatanie do 150 mm2 i dwa lub trzy zaprasowania dla większych przekrojów (zalecana liczba na etykiecie). Zaciski miedziane są oznaczone logotypem, przekrojem kabla i numerem typu matrycy.

  • Certyfikaty UL i DNV
  • System Elpress
  • Zaprasowane praskami Elpress połączenia spełniają wymagania SEN 245010, BS 4579:1, VDE 0220:1, EN-IEC 61238:1

Mogą cię zainteresować

Powiązane produkty

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.