Głębokie uziemienie

Głębokie uziemienieKoncepcja głębokiego uziemienia firmy Elpress to system bez dodatkowych punktów przyłączeniowych. Uziom jest drutem miedzianym, który jest wprowadzany do ziemi za pomocą 80 cm stalowych rurek ("prętów"). Końcówka ze stali hartowanej blokuje drut miedziany w pręcie prowadzącym. Ponieważ rezystancja uziemienia może być w sposób ciągły monitorowana na drugim końcu przewodu, wybijanie jest przerywane, gdy rezystancja jest zadowalająco niska. Górny pręt przedłużający jest wyciągany i ponownie może być używany. Wbijanie jest zwykle wykonywane za pomocą młotów mechanicznych lub młotem kowalskim i nasadką wbijającą FS61 lub FS62C.


  • Łatwy montaż stalowej końcówki uziomu z przewodem uziemiającym
  • Duży zakres powierzchni: 16-95 mm²
  • Może być stosowany do różnego rodzaju przewodów
  • Odporny na korozję
  • Mała ilość części sprawia, że ​​wkładanie jest nieskomplikowane i niezawodne

Mogą cię zainteresować

Powiązane produkty

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.