DM9625I (konwerter USB to UART )

DM9625I (konwerter USB to UART )

DM9625I zapewnia wysoce kompatybilne sterowniki USB do symulacji tradycyjnego portu COM (za pośrednictwem wirtualnego portu COM) w większości systemów operacyjnych, umożliwiając łatwą migrację istniejących szeregowych aplikacji UART opartych na starszym porcie COM i przygotowanie do USB. DM9625I umożliwia zaawansowane, w pełni funkcjonalne rozwiązanie mostka jednoukładowego do podłączania urządzenia z asynchronicznym interfejsem szeregowym UART pracującym w trybie pełnego dupleksu do dowolnego hosta obsługującego uniwersalną magistralę szeregową (USB). DM9625I integruje również wewnętrzny precyzyjny generator zegara (lub opcjonalny zewnętrzny kryształ), transceiver USB, regulator napięcia LDO, power-on-reset (POR), bufory danych FIFO i OTP.

Mogą cię zainteresować

Powiązane produkty

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.