WT101 Termostat LoRa

WT101 Termostat LoRa

WT101 to inteligentny termostat LoRa, który pomaga w zarządzaniu systemem ogrzewania. Urządzenie posiada wbudowany czujnik temperatury umożliwiający detekcję otoczenia i dokładną kontrolę zaworu. Działa z bramą LoRaWAN® od Milesight oraz rozwiązaniem chmurowym Milesight IoT, co pozwala użytkownikom zdalnie kontrolować temperaturę w pomieszczeniach oraz łatwo aktywować inne sensory lub urządzenia za pomocą strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Posiada możliwość tworzenia 16 planów grzewczych w ramach 1 predefiniowanego okresu czasu.

  • Działa dobrze z standardowymi bramkami i serwerami sieci LoRaWAN®.
  • Pasuje do większości popularnych zaworów grzejnikowych, z opcjonalnymi adapterami zaworów dla uniwersalnego zastosowania.
  • Intuicyjny wyświetlacz LED do regulacji kierunku, dostosowany do różnych warunków montażu.
  • Wyposażony w NFC do konfiguracji jednym dotknięciem, obsługuje tryb emulacji karty.
  • Wsparcie dla wykrywania otwartego okna i zabezpieczenia przed mrozem.

Mogą cię zainteresować

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.