SeaTRAX-85º

SeaTRAX-85º

SeaTRAX-85º to innowacyjny czujnik kierunku ciągniętego kabla, idealny do zastosowań w surowych i ekstremalnych warunkach morskich. Ten urządzenie umożliwia precyzyjny pomiar kierunku, w jakim ciągnięty kabel lub lina jest prowadzony pod wodą, co jest niezbędne do monitorowania, kontroli i korygowania położenia kabla w trudnych warunkach. Dzięki wyjątkowo wrażliwym magnetometrom i zaawansowanym algorytmom korekcji, SeaTRAX-85º zapewnia niezrównaną dokładność pomiarów kierunku, nawet w trudnych warunkach geograficznych. Ten kompaktowy czujnik jest znacznie mniejszy od tradycyjnych modeli, co sprawia, że łatwo się go instaluje, a jednocześnie zużywa znacznie mniej energii. SeaTRAX-85º to doskonałe narzędzie do zastosowań w badaniach geologicznych, oceanograficznych i innych morskich zastosowaniach.

Kierunek
Dokładność 0.25º rms przy 65° kącie nachylenia
0.5º rms przy 75° kącie nachylenia
0.75º rms przy 80° kącie nachylenia
1.4º rms przy 85° kącie nachylenia
Powtarzalność 0.05º rms
Rozdzielczość 0.01º
Nachylenie
Zakres ±90º odchylenia pionowego
±180º odchylenia poziomego
Dokładność 0.1º rms
Powtarzalność 0.05º rms
Rozdzielczość 0.01º
I/O
Interfejs Komunikacyjny TTL/CMOS serial UART
Wymiary (l x w x h) 50x10x9.4 mm
Wymagania Zasilania
Napięcie Zasilania (nieregulowane) 2.9 – 5.5 VDC
Przeciętny pobór prądu 9.5 mA

  • Zintegrowane czujniki: Magnetometr 3-osiowy, Akcelerometr 3-osiowy
  • Wysoka czułość i niski poziom szumów magnetometrów PNI umożliwiają dokładność w ekstremalnych szerokościach geograficznych.
  • Niski SWaP-C

Mogą cię zainteresować

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.