Multisensory dla systemu Casambi

Multisensory dla systemu Casambi

Rozbudowaliśmy portfolio o rodzinę czujek do ekosystemu CASAMBI

Od marca w ofercie ACTE dostępne są multisensory przeznaczone do ekosystemu Casambi. Posiadają one zintegrowany czujnik PIR oraz czujnik poziomu oświetlenia.  Dzięki ich wykorzystaniu system sterowania oświetleniem zyskuje nowe możliwości:  detekcję obecności w pomieszczeniach oraz pomiar natężenia świetlnego.  Pozwala to na osiągnięcie jeszcze większych oszczędności w zużyciu energii i jeszcze lepsze dopasowanie działania systemu do potrzeb użytkownika.

Rodzina czujek firmy Danlers to szeroki wachlarz rozwiązań przeznaczonych do różnych zastosowań. Znajdziemy tu zarówno czujki biurowe przeznaczone do montażu natynkowego (CBU-CESR) i wpuszczanego (CBU-CEFL), jak również czujki typu „High Bay” szerokokątne  (CBU-HBWD) oraz typu „Spot” (CBU-HBSP), które idealnie sprawdzą się w wyższych pomieszczeniach jak magazyny i hale produkcyjne.  Dostępne są również  czujki korytarzowe o regulowanym kącie nachylenia.

Wspomniane czujki, tak jak pozostałe elementy systemu Casambi, do komunikacji wykorzystuję bezprzewodową technologię Bluetooth, a do ich zasilenia wykorzystujemy standardowe napięcie sieciowe. Dzięki temu czujkę taką można w bardzo prosty sposób dodać do systemu. Również modernizacja istniejących systemów sterowania Casambi polegająca na dodaniu do systemu czujek będzie prosta do przeprowadzenia.

Inne Aktualności: