Kolorowy wyświetlacz LCD już w Idesco

Kolorowy wyświetlacz LCD już w Idesco

Firma Idesco, fiński producent niezawodnych urządzeń RFID, wprowadza do oferty czytnik RFID kolejnej generacji – 8 CD 2.0 D Pin.

Nie tylko obsługuje on MIFARE® DESFire, MIFARE® Ultralight i  MIFARE Plus – obecnie najbardziej bezpieczne technologie kodowania kart na rynku ale również zapewnia wysoką niezawodność, łatwość konfiguracji oraz wysoką elastyczność, jak również cechuje się niskim zużyciem energii w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań.

Czytnik 8 CD 2.0 D Pin  wyposażony jest w wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2.4’’ oraz niezawodną i wytrzymała klawiaturę z wypukłymi znakami. Posiada również 3 w pełni programowalne klawisze funkcyjne pozwalające na dostosowanie funkcjonalności do aktualnych potrzeb klient i projektu. Całość prezentuje się bardzo estetycznie w czarnej, plastikowej  obudowie.

Czytnik pracuje na częstotliwości 13,56 MHz i obsługuje technologię Mifare w standardach : MIFARE® DESFire, MIFARE® Classic, MIFARE® Ultralight, MIFARE® Plus.

Czytnik 8 CD 2.0 D Pin posiada 3 LED-y sygnalizacyjne oraz wyposażony jest w 2 wyjścia oraz jedno wejście, a także  interfejsy Wiegand, RS-232 oraz RS-485. Ponadto interfejs RS-485 jest zgodny z protokołem OSPD, zapewniając bezpieczną komunikację pomiędzy czytnikiem, a kontrolerem.

Inne Aktualności: