MultiTech Conduit® AP

MultiTech Conduit® AP

Łatwy we wdrożeniu punkt dostępowy Conduit AP rozszerza łączność LoRa® w budynkach komercyjnych, takich jak hotele, centra kongresowe, biura i obiekty handlowe, zapewniając zasięg w trudno dostępnych obszarach, w których wieże komórkowe lub dachy nie mogą penetrować. Conduit AP oferuje środowisko programistyczne zarówno dla programistów, jak i specjalistów IT. mPower™ oferuje łatwą w użyciu konfigurację interfejsu graficznego i obejmuje wbudowany serwer sieciowy LoRa i narzędzie do przesyłania pakietów, umożliwiające łączenie zasobów klastrowanych lokalnie w prywatnej sieci LoRaWAN bezpośrednio z wybranymi platformami danych IoT. Punkt dostępowy Conduit zapewnia połączenie Ethernet IP backhaul lub opcjonalnie 4G-LTE IP backhaul.

  • Ethernet RJ-45 10/100 BaseT dla IP backhaul
  • Opcjonalny backhaul IP 4G-LTE
  • Dookólna antena wewnętrzna LoRa o zysku +2 dBi dla pasma ISM 868/915 MHz
  • Wbudowany serwer sieciowy LoRa i Packet Forwarder
  • Oprogramowanie wbudowane mPowerTM Edge Intelligence

Mogą cię zainteresować

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.