INSYS Connectivity Service

INSYS Connectivity Service

INSYS Connectivity Service to dedykowany VPN dla aplikacji M2M. Pozwala na stworzenie swojego własnego VPN-a, umożliwiając integrację komputerów PC, routerów i lokalnie połączonych urządzeń sieciowych ( np. kontrolery, urządzenia pomiarowe, kamery web) przy wykorzystaniu łatwego i intuicyjnego portalu online. W ten sposób uzyskujemy możliwość dostępu do routerów i urządzeń sieciowych z dowolnej sieci. Pliki konfiguracyjne oraz certyfikaty bezpieczeństwa będą generowane i odnawiane automatycznie. Urządzenia INSYS-icom dostają wszystkie niezbędne informacje automatycznie (secure quick start)

  • Niezależna sieć dla każdego klienta
  • Pełne funkcje routingu
  • Możliwośc bezpośredniego adresowania poszczególnych komponentów na maszynie
  • Autoryzacja bazująca na X.509
  • Monitorowanie sieci dla klientów VPN oraz urządzeń terminalowych

Mogą cię zainteresować

Powiązane produkty

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.