DMV3N3R0V754M2DTA0 - 3V

DMV3N3R0V754M2DTA0 - 3V

Superkondensatorów CAP-XX Prismatic są to komponenty o niskim profilu, niskiej impedancji (niskiej ESR) i małych wymiarach. Oferują wysoką gęstość mocy i energii przy niskim napięciu. Charakteryzują się również wysoką pojemnością i trwałością, co oznacza, że ​​mogą działać w szerokim zakresie temperatur od -40°C do +85°C. Czyni to je idealnymi do zastosowań w ekstremalnych warunkach. Gdy używane są z niskonapięciowym źródłem energii, takim jak harvestery energii lub niskonapięciowe baterie, superkondensatory CAP-XX Prismatic umożliwiają wydłużenie czasu zasilania awaryjnego, dłuższą żywotność baterii i dostarczenie wysokiej mocy szczytowej.

  • Zapewnia wysoką moc impulsową w aplikacjach zaprojektowanych do użytku z baterią 3V.
  • W aplikacji niskonapięciowej przy napięciu 3V jest dostępne o 23% więcej energii niż przy tej samej pojemności przy 2,7V.
  • Stosowane jako zasilanie rezerwowe RTC i pamięci.
  • Stosowane w układach harvesting energii np. sensory IoT, transpondery RFID.
  • 3V, 750mF, (-20°C-+85°C)

Mogą cię zainteresować

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.