Czujnik parkingowy PlacePod LoRa podziemny

Czujnik parkingowy PlacePod LoRa podziemny

PlacePod ™ to inteligentny czujnik parkowania, wyposażony w technologię IoT do zarządzania parkingiem miejskim i prywatnym. Miejsca parkingowe są z reguły słabo zarządzanym zasobem, generując wyzwania środowiskowe i gospodarcze oraz niezadowolenie konsumentów. Postęp technologiczny oraz rosnąca świadomość społeczna wymuszają powszechne stosowanie nowej generacji inteligentnych rozwiązań parkingowych. Największym wyzwaniem tego typu rozwiązań to dokładność wykrywania pojazdu, przekaz danych w czasie rzeczywistym oraz długi czas pracy na baterii. PNI opracowało system PlacePod, składający się z inteligentnego czujnika parkowania montowanego w gruncie lub na powierzchni, komunikującego się z systemem IT poprzez technologię radiową LPWA LoRa®. Dzięki temu dane o zajętości miejsc parkingowych dostępne są w czasie rzeczywistym, czujnik może być umieszczony w ziemi, a jego żywotność przekracza 10 lat przy zasilaniu bateryjnym.

  • Unikalna kombinacja sensora magnetycznego i algorytmu wykrywania pojazdu
  • Wbudowane radio LoRa do zdalnej komunikacji LPWA z systemem IT
  • Praca czujnika w trybie ciągłym
  • Lokalna komunikacja serwisowa poprzez system BLE i dedykowaną aplikację
  • Kompletne rozwiązanie chmurowe do konfiguracji, zarządzania oraz utrzymania

Mogą cię zainteresować

Powiązane produkty

Wypożyczający
Kontakt do osoby dedykowanej do testów wypożyczanego sprzętu
Rejestracja projektu
Sposób dostawy
Warunki
Wypożyczający zobowiązuje się do przekazania ACTE Sp. z o.o. informacji na temat wyników testów wypożyczonego sprzętu. Oświadczam, że jestem pracownikiem firmy, na którą realizowane jest wypożyczenie oraz jestem upoważniony(a) do zaciągania zobowiązań w imieniu tej firmy i potwierdzam poprawność wpisanych danych.
Akceptuję powyższe warunki, upoważniając firmę ACTE Sp. z o.o. ul. Krańcowa 49 02-493 Warszawa do wystawienia faktury VAT bez podpisu.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.
Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.