Cyfrowy kompas magnetyczny (DMC) SeaTRAX

Cyfrowy kompas magnetyczny (DMC) SeaTRAX

SeaTRAX firmy PNI zapewnia niezawodny kierunek, nachylenie i przechylenie w jednym module, co ułatwia integrację z dowolnymi systemami streamerów i zestawów holowanych. .Ten produkt jest o połowę mniejszy od oryginalnego SeaTrax z większą dokładnością. Docelowymi zastosowaniami są szyki holowane zarówno do zastosowań wojskowych, jak i przemysłowych, takich jak poszukiwanie ropy naftowej. PNI_seatrax

  • Bez ITAR i wyprodukowane w USA
  • Zaawansowane algorytmy kalibracji twardego i miękkiego żelaza kompensują wszelkie zniekształcenia magnetyczne nieodłącznie związane z systemem hosta, eliminując potrzebę stosowania klatek Helmholtza i złożoność projektowania systemów niemagnetycznych.

Mogą cię zainteresować

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.