Conduit™

Conduit™

Programowalna brama IoT w wersji LTE/3G/2G/Ethernet z wbudowanym modułem GNSS oraz WiFi/BLE (wersja 247) oraz możliwością poszerzenia funkcjonalności urządzenia za pomocą kart rozszerzeń mCard (Serial, I/O, moduł radiowy LoRa™). System operacyjny Linux bądź Node-RED pozwala na szerokie zastosowanie bramy w rozwiązaniach IoT, a globalna certyfikacja oraz rozszerzone temperatury pracy powodują, że urządzenie jest liderem w swojej klasie.

  • Brama IoT LoRa
  • System operacyjny Linux 3.12 Kernel, Yocto 1.6
  • Narzędzie programowania IBM’s Node-RED
  • Szerokie spektrum kart rozszerzających funkcjonalności
  • Wbudowany GNSS oraz WiFi/BLE (jedynie w modelu 247)

Mogą cię zainteresować

Powiązane produkty

Wypożyczający
Kontakt do osoby dedykowanej do testów wypożyczanego sprzętu
Rejestracja projektu
Sposób dostawy
Warunki
Wypożyczający zobowiązuje się do przekazania ACTE Sp. z o.o. informacji na temat wyników testów wypożyczonego sprzętu. Oświadczam, że jestem pracownikiem firmy, na którą realizowane jest wypożyczenie oraz jestem upoważniony(a) do zaciągania zobowiązań w imieniu tej firmy i potwierdzam poprawność wpisanych danych.
Akceptuję powyższe warunki, upoważniając firmę ACTE Sp. z o.o. ul. Krańcowa 49 02-493 Warszawa do wystawienia faktury VAT bez podpisu.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.
Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.