Brama BLE

Brama BLE

Zaprojektowana na podstawie dobrze znanego Raspberry PI 4, brama Bluetooth Low Energy jest idealna do łączenia sygnałów nawigacyjnych i czujników BLE z systemem informacyjnym (IS) dzięki łączności WIFI i Ethernet. Dzięki standardowym interfejsom (MQTT, REST API i GRPC) dziesięciokrotnie zwiększa wydajność przemysłowej sieci IOT, łatwo integrując się z dowolną architekturą sieciową, zarówno lokalnie (ON PREMISE), jak i w aplikacjach w chmurze (SAAS). Łatwa w użyciu i wydajna brama przemysłowa pozwoli Ci skanować i odczytywać w czasie rzeczywistym, jednocześnie bardzo dużą ilość urządzeń BLE. Będziesz mógł pobierać dane z czujników lub wizualizować je w formie wykresów, ale także wysyłać polecenia i konfigurować swoją sieć. Ta bramka BLE zawiera środowisko oprogramowania oraz obudowę przemysłową kompatybilną z szyną DIN.

  • Raspberry PI4B 8GO
  • Łączność WIFI/Ethernet
  • Zasięg: do 100m w terenie otwartym
  • Zasilanie +5,1 VDC przez USB C (w zestawie)
  • Oprogramowanie preinstalowane na bramce

Mogą cię zainteresować

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.