MoRoS HSPA

MoRoS HSPA

W pełni przemysłowy MoRoS to połączenie modemu, routera i switcha w jednym urządzeniu z zapewnieniem szybkich połączeń GSM 3G HSPA+. Dial In oraz Dial Out umożliwia zdalne utrzymanie i zarządzanie routerem w sieci Ethernet. Wbudowany switch umożliwia podłączenie do 5 urządzeń sieciowych, a dostępo po WWW szybką i prostą konfigurację. O ochronę danych dbają firewalle i szyfrowane tunele (open VPN, IPsec) a całość dopełnia możliwość dopisana własnej funkcjonalności w zintegrowanym Linux Sandbox

  • Przemysłowy, szerokpasmowy router HSPA+
  • Funkcjie Dial In i Dial Out
  • Switch Ethernetowy 4+1
  • Programowalne środowisko Linux Sandbox
  • Platforma do zarządzania grupowego - Insys Connectiviy

Powiązane produkty

Wypożyczający
Kontakt do osoby dedykowanej do testów wypożyczanego sprzętu
Rejestracja projektu
Sposób dostawy
Warunki
Wypożyczający zobowiązuje się do przekazania ACTE Sp. z o.o. informacji na temat wyników testów wypożyczonego sprzętu. Oświadczam, że jestem pracownikiem firmy, na którą realizowane jest wypożyczenie oraz jestem upoważniony(a) do zaciągania zobowiązań w imieniu tej firmy i potwierdzam poprawność wpisanych danych.
Akceptuję powyższe warunki, upoważniając firmę ACTE Sp. z o.o. ul. Krańcowa 49 02-493 Warszawa do wystawienia faktury VAT bez podpisu.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.
Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.