EBW-WH100 Przemysłowy Router 3G WiFi

EBW-WH100 Przemysłowy Router 3G WiFi

EBW-WH100 to wysokiej jakości router typu dial-in/dial-out z 2 portami LAN i przekierowaniem portów do zdalnego utrzymania i dostępu do aplikacji przez WiFi lub alternatywnie 2G/3G. Router ten umożliwia bezpieczne bezprzewodowe połączenie z Internetem za pośrednictwem WiFi oraz sieci komórkowych 2G/3G. Dwa niezależne interfejsy komunikacji zdalnej podnoszą niezawodność zdalnego dostępu i utrzymania. EBW-WH100 sprawdzi się więc idealnie w aplikacjach krytycznych Interfejs komórkowy służy jako nadmiarowość w przypadku, gdy lokalna sieć WiFi nie jest dostępna. Zapora sieciowa i zintegrowana sieć VPN (OpenVPN, IPsec) zapewniają bezpieczeństwo danych. EBW-WH100 jest przygotowany do współpracy z platformą Insys Connectivity Suite. Urządzenie można szybko i łatwo zintegrować z siecią VPN za pomocą kreatora szybkiego uruchomienia. Router otrzymuje automatycznie wszystkie niezbędne dane i certyfikaty.

  • Przemysłowy router WiFi wspierający tryb klient i punkt dostępowy (AP)
  • Połączenie zapasowe przez sieć komórkową 2G/3G
  • Przełącznik 2-portowy
  • Kompleksowe zabezpieczenia: Firewall, VPN, SNMP
  • Zintegrowane środowisko programowania Linux (Insys-Sandbox)

Powiązane produkty

Wypożyczający
Kontakt do osoby dedykowanej do testów wypożyczanego sprzętu
Rejestracja projektu
Sposób dostawy
Warunki
Wypożyczający zobowiązuje się do przekazania ACTE Sp. z o.o. informacji na temat wyników testów wypożyczonego sprzętu. Oświadczam, że jestem pracownikiem firmy, na którą realizowane jest wypożyczenie oraz jestem upoważniony(a) do zaciągania zobowiązań w imieniu tej firmy i potwierdzam poprawność wpisanych danych.
Akceptuję powyższe warunki, upoważniając firmę ACTE Sp. z o.o. ul. Krańcowa 49 02-493 Warszawa do wystawienia faktury VAT bez podpisu.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.
Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.