EBW-E100 Przemysłowy Router LAN

EBW-E100 Przemysłowy Router LAN

EBW-E100 to wysokiej jakości router typu dial-in / dial-out z funkcją mapowania sieciowego i przekazywania portów do zdalnego zarządzania aplikacjami wyposażonymi w port Ethernet. EBW-E100 pozwala rozdzielić urządzenia produkcyjne ze zdalnym dostępem od pozostałych zasobów IT firmy. Umożliwia obsługę wielu podsieci z identycznymi lokalnymi adresami IP i poprawnie zaadresować wybrane urządzenie. EBW-E100 jest przygotowany do łatwej integracji z platformą INSYS Connectivity Suite. Urządzenie można szybko i łatwo zintegrować z siecią VPN za pomocą kreatora szybkiego uruchomienia. Router otrzymuje automatycznie wszystkie niezbędne dane i certyfikaty.

  • Przemysłowy router ethernetowy
  • Kompleksowe zabezpieczenia: Firewall, VPN, SNMP
  • Zintegowane środowisko Linux do uruchamiania aplikacji (Insys Sandbox)
  • Profesjonalny routing IP
  • Łatwa integracja z platformą Insys Connectivity VPN

Powiązane produkty

Wypożyczający
Kontakt do osoby dedykowanej do testów wypożyczanego sprzętu
Rejestracja projektu
Sposób dostawy
Warunki
Wypożyczający zobowiązuje się do przekazania ACTE Sp. z o.o. informacji na temat wyników testów wypożyczonego sprzętu. Oświadczam, że jestem pracownikiem firmy, na którą realizowane jest wypożyczenie oraz jestem upoważniony(a) do zaciągania zobowiązań w imieniu tej firmy i potwierdzam poprawność wpisanych danych.
Akceptuję powyższe warunki, upoważniając firmę ACTE Sp. z o.o. ul. Krańcowa 49 02-493 Warszawa do wystawienia faktury VAT bez podpisu.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.
Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.