CBU-ASD

CBU-ASD

Casambi CBU-ASD jest komponentem przeznaczonym do montażu w oprawach oświetleniowych z interfejsem DALI lub analogowym 0-10V. Łatwość instalacji oraz możliwość współpracy ze standardowymi wyłącznikami światła oraz czujkami obecności z przekaźnikiem powoduje, że z powodzeniem mogą one być wykorzystane zarówno w prostych instalacjach jak i w rozbudowanych projektach biurowych. Wykorzystując technologię Bluetooth pozwala na bezprzewodowe sterowanie oświetleniem z poziomu Tabletu lub Smartfona przy pomocy intuicyjnej aplikacji.

  • Możliwość sterowania bezprzewodowego za smartfona, tabletu
  • Nie wymaga żadnej bramy ani koncentratora
  • Sterowanie opraw DALI oraz 0-10V
  • Automatyczne formowanie sieci mesh w przypadku większych implementacji
  • Współpraca z dedykowanym serwisem Casambi Cloud

Mogą cię zainteresować

Powiązane produkty

Wypożyczający
Kontakt do osoby dedykowanej do testów wypożyczanego sprzętu
Rejestracja projektu
Sposób dostawy
Warunki
Wypożyczający zobowiązuje się do przekazania ACTE Sp. z o.o. informacji na temat wyników testów wypożyczonego sprzętu. Oświadczam, że jestem pracownikiem firmy, na którą realizowane jest wypożyczenie oraz jestem upoważniony(a) do zaciągania zobowiązań w imieniu tej firmy i potwierdzam poprawność wpisanych danych.
Akceptuję powyższe warunki, upoważniając firmę ACTE Sp. z o.o. ul. Krańcowa 49 02-493 Warszawa do wystawienia faktury VAT bez podpisu.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.
Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.