Webserver

Webserver

Webserver to modułowe urządzenie funkcyjne współpracujące z routerowym systemem sterowania oświetleniem Helvara. Obecne moduły licencyjne pozwalają na: Wizualizacja – Wbudowany edytor graficzny pozwala na tworzenie wizualizacji graficznej umożliwiającej intuicyjny nadzór nad systemem. Monitoring Energii – Moduł umożliwia kontrolowania zużycia energii przez system sterowania oświetleniem, generowania wykresów, robienie porównań. Zawiera również narzędzie do analiz, a także umożliwia eksport danych do formatu .csv BACnet & API- Moduł pozwalający na integrację systemu sterowania oświetleniem z systemem BMS. Kalendarz zdarzeń – Moduł internetowego interfejsu umożliwiający tworzenie harmonogramów sterowania oraz obsługę pozostałych akcji sterowania. Raportowanie – moduł pozwalający na tworzenie alarmów, tworzenie raportów zużycia energii, obsługę e-mail, Powiadomienia BACnet Webserver występuje również w trzech wariantach hardware’owych: - Na szynę DIN z obsługa do 5 routerów Helvara - Na szynę DIN z obsługa do 10 routerów Helvara - Wersja Rack z obsługa do 60 routerów Helvara

  • Modułowa funkcjonalnosć
  • Trzy wersje hardware

Mogą cię zainteresować

Powiązane produkty

Kontrahent
Kontakt do osoby odpowiedzialnej
Rejestracja projektu
Warunki
Aby wysłać formularz musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883. Pozyskane dane będą przetwarzane wyłącznie do procesów związanych obsługą handlową kontrahenta przez Acte.

Informacje na temat przetwarzania przez ACTE Sp. z o.o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza znajdują się w Polityce Prywatności.